2019 Škola pro pokročilé v Praze (K1)

Akce Kajakářské ŠKOLY pro ty, kteří zvládají jízdu na terénu okolo WW II a chtějí postoupit ještě víc.

Naši zkušení a pohodoví lektoři se vám budou intenzivně věnovat a vypilují vaše dosavadní schopnosti. Naučíte se bezpečně jezdit na terénu okolo WW III, který si nakonec budete s úsměvem užívat. I když jsou lektoři opravdu pohodáři, počítejte s nasazením a intenzivním pádlování.

Cena akce:

• Skupina 2-5 účastníků: 500 Kč/účastník (termín dle níže uvedeného kalendáře)
  • Skupina 2-5 účastníků: 3 po sobě jdoucí lekce: 1.350 Kč/účastník (termín dle níže uvedeného kalendáře)
  • Individuální kurz: 850 Kč/účastník (termín dohodou)

Termíny a obsazenost:

Úterý 16.04.2019
Úterý 30.04.2019
Středa 15.05.2019
Středa 22.05.2019
Středa 29.05.2019
3x středa 15.05. + 22.05. + 29.05.2019
Individuální dle dohody

Akce je určena pro kajakáře, kteří dobře zvládají techniku jízdy na WW II. Své znalosti a schopnosti chtějí začít bezpečně používat i na terénu okolo WW III. Pro ty kteří chtějí vyladit techniku jízdy na WW a naučit se něco nového.

Areál vodních sportů Praha Troja.

• Začátek akce v 17:00
  • Sraz: vedle parkoviště u loděnice – u závory přes cyklistickou stezku kolem vody
  • Konec akce 18:30 až 19:00 dle výdrže účastníků

Zažijete intenzivní kajakářský trénink.

• Lektor
  • Výcvik jízdy na kajaku
  • Zapůjčení vybavení
  • Poplatky za kanál
  • Obchodní podmínky je třeba předem podepsat a zaslat nascanované zpět.