04.08.2018 Škola pro začátečníky a mírně pokročilé ve Veltrusech

Akce kajakářské školy pro začátečníky a i pro ty, co již ovládají základy pádlování na kajaku a chtějí procvičit techniku, odstranit chyby a přiučit se něčemu novému.

Akce je určena pro začátečníky a mírně pokročilé kajakáře.

Začátečníci

Na akci není třeba znát základy jízdy na kajaku. Vše se dozvíte a vše vás naučíme. Začátečníci získají základní informace o problematice jízdy na kajaku, seznámí se s výstrojí a výzbrojí kajakáře. Naučí se základní záběry, které budou postupně mezi sebou propojovat. Podle schopností budeme přidávat na obtížnosti výuky. Na konci dne nebudete věřit, co všechno na kajaku zvládnete.

Mírně pokročilí.

Předpokládá se znalost základních záběrů (jízda rovně, zatočení, přistání u břehu, přejezdy a nájezdy). Kurz prohloubí vaše znalosti. Především ale  pořádně potrénujete a zlepšíte svoji techniku.

Pravděpodobně slalomový kanál Veltrusy.
Místo konání kurzu může být na poslední chvíli změněno na kanál Brandýs nebo Toja. Případně i na jiné místo. Vše záleží na aktuálním provozu slalomových kanálů, které v tomto termínu již nemusí být v plném provozu.

• 09:00  Sraz a převlečení.
  • 09:30 Začátek výcviku na vodě.
  • Polední pauza.
  • Odpolední výcvik.
  • Závěr, diskuze, rozchod.

• Upozornění:
    V případě nepřízně počasí a vodních stavů může být akce na poslední chvíli zrušena.

• lektor, výcvik jízdy na kajaku,
  • poplatky za kanál.